Bouw en renovatie deel 1


Afbraak, grondwerken, containers en opritten
Mergan & Zn NV
René Mergan
Walburgaweg 25
9310 Meldert
052/357753
0475/714373
mergannv@telenet.be

Afbraak, grondwerken, containers en opritten
Mergan Danny bvba
Danny Mergan
Gentsesteenweg 189
1730 Asse
0475/865532
bvbamergan@gmail.com
www.dannymergan.be

Algemeen bouwbedrijf
Aelbrecht Eric BVBA
Kempinnestraat 39
9310 Meldert
052/350615
052/356023
e.aelbrecht@pandora.be

Bouwonderneming Bart Seghers bvba
Huizekensstraat 17
9310 Meldert
0473/208045
info@bartseghers.be
www.bartseghers.be

Architect
Blaton Karita
Maaldershofstraat 2
9310 Meldert
0472/678912
Blaton_karita@hotmail.com

Architect
Coppens Marc
Putstraat 127
9310 Meldert
02/4526720
architect.marc.coppens@telenet.be

Architect
Dekoning Wouter
Putstraat 93
9310 Meldert
052/351929
0485/806574
wouter@jandebie-architects.com

Centrale Verwarming en Sanitair
De Troch Roland
Horingstraat 2
9310 Meldert
053/670093
0496/305255
roland.de.troch@telenet.be

Centrale verwarming, sanitair en elekriciteit
Gemaco BVBA - Vereecken Marc
Klaarhaagstraat 1
9310 Meldert
053/770806
0495/523173
gemaco@pandora.be

Centrale verwarming, sanitair en elekriciteit
Malutec V.O.F - Marckx Luc
Truyenbosstraat 2
9310 Meldert
053/212696
0475/905505
info@malutec.be
www.malutec.be

Dakwerken - Sanitair
Peirlinckx Peter
Putstraat 99
9310 Meldert
02/4523109
0475/690588

Dakwerken
S-DV BVBA
Horingstraat 3
9310 Meldert
053/661781
0475/848212

Dakwerken
De Backer Kristof
Koeweideweg 8
9310 Meldert
052/528218
kristofdebacker@hotmail.com
www.kristofdebacker.be

Dakwerken
Dakstad
Horingstraat 24
9310 Meldert
0494/918848
info@dakstad.be
www.dakstad.be

Dakwerken
De Brandt Kristof
Faluintjesstraat 26A
9310 Meldert
0468/187900
Flam, inbouw- en voorzetkachels
Atelier Beukenhof - Michiels Danny
Faluintjesstraat 79 B
9310 Meldert
0486/971732
info@haardensierschouw.be
www.haardensierschouw.be
Aannemer ruwbouwerken
Guy Van Hoefs
Eeckhoutstraat 37
9310 Meldert
0475/281347
Guyvanhoefs@skynet.be
Schrijnwerk
Pieter-Jan De Geyselaer
Affligemdreef 138
9300 Aalst
0485/76 81 55
pjdg.schrijnwerk@gmail.com